Книги чиј наслов ќе ве насмее

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

 

Започнете го денот со убава насмевка и добра книга.

Ние ви нудиме книги кои ќе го задоволат  сечиј вкус. Пополнете го вашето слободно време со големиот избор на книги од нашата библиотека и уживајте.

1. Стогодишникот кој скокна низ прозорец и исчезна- Јонасон, Јонас

2. Баба ми ве поздравува и ви се извинува- Бакман, Фредрик

3. Човекот по име Уве- Бакман, Фредрик

4. Совршената недомаќинка – Кинсела, Софи

5. Свекрва- Хелворт, Сели

6. Новиот сопруг – Палмер, Д. Џ.

7. Сосед од пеколот- Метјусон, Р.Л.

8. Еленор Олифант е океј-Ханимен, Гејл

9. Флерт, учени и високи потпетици- Маја Божиновска

10. Синдер анд Ела- Кели Орам

Ве очекуваме!

Сподели на Facebook